Науковий журнал: Мікробіологія і біотехнологія

Науковий журнал: Мікробіологія і біотехнологія

Шановні колеги!

Редколегія нового наукового журналу “Мікробіологія і біотехнологія”, засновником якого є Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, запрошує вас до співпраці у нашому журналі (свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації “Серія КВ № 11462 – 335Р від 07.07.2006 р.).
Програмні цілі видання: висвітлення результатів наукових досліджень у галузі мікробіології та біотехнології, об¢єктами яких є прокаріотні (бактерії, архебактерії) та еукаріотні (мікроскопічні гриби, мікроскопічні водорості, найпростіші) мікроорганізми, віруси.
Тематична спрямованість: мікробіологія, вірусологія, імунологія, молекулярна біотехнологія, створення та селекція нових штамів мікроорганізмів, мікробні препарати, біосенсори, діагностикуми, мікробні технології в сільському господарстві, мікробні технології у харчовій промисловості; захист та оздоровлення навколишнього середовища; отримання енергоносіїв та нових матеріалів.
Мова (мови) видання: українська, російська, англійська.
Рубрики журналу: “Оглядові та теоретичні статті”, “Експериментальні праці”, “Дискусії”, “Короткі повідомлення”, “Діячі науки”, “Конференції, з’їзди, школи”, “Історія науки”, “Ювілеї і дати”, “Рецензії”, “Нові книги”, „Оголошення”.
Наукове видання «Мікробіологія і мікробіологія» індексується у міжнародній наукометричній базі Index Copernicus. Індексація включає статистику посилань на анотації статей, повні тексти та авторів. База даних ІС індексується GoogleАкадемія, що надає можливість пошуку статей через пошукову систему  GoogleScholar.
До уваги!
Повний текст статей журналу розміщено на сайті Національної бібліотеки імені В. І. Вернадського: www.NBUV.gov.ua
Матеріали надсилати за адресою: редколегія журналу
“Мікробіологія і біотехнологія”,
вул. Дворянська, 2, м. Одеса, Україна, 65082.
Тел.: 731-71-51, 746-63-91
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.